O firmie Theis Polska Sp. z o.o.

Theis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach to specjalista produkcji oraz sprzedaży taśm stalowych. Naszym dostawcą jest Theis Kaltwaltzwerke z siedzibą w Hagen Niemcy. Firma ma ponad 100-letnią tradycję w produkcji wysokogatunkowych taśm.

W naszej ofercie znajdują się produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, sprężynowej jak również ze stali węglowych. Wszystkie wyroby dostarczane są przez najlepsze huty i walcownie z Europy Zachodniej, co gwarantuje klientom najwyższą i powtarzalną jakość wyrobów.

 

Nasze atuty:

  • profesjonalna obsługa
  • doradztwo techniczne i pomoc w doborze surowców
  • terminowość dostaw
  • krótkie terminy realizacji zamówień
  • możliwość dostaw małych ilości (już od 1 kg)
  • konkurencyjne ceny
  • najwyższa i powtarzalna jakość oferowanych wyrobów
  • możliwość realizacji zamówień wyrobów o niestandardowych parametrach

Kontakt

Andrzej Czerski, Dyrektor

tel. +48 32 706 97 11 a.czerski@theispolska.pl

Natalia Krywalska, Sprzedaż, Marketing, Jakość

tel. +48 32 706 97 13 n.krywalska@theispolska.pl

Samanta Siuta, Logistyka

tel. +48 32 706 97 14 s.siuta@theispolska.pl

Grzegorz Staszewski, Sprzedaż

tel. +48 531 551 330 

g.staszewski@theispolska.pl

Theis Polska Sp. z o.o.
ul. Metalowców 6
44-109 Gliwice
tel: +48 32 706 97 13, fax: +48 32 706 97 10
e-mail: biuro@theispolska.pl
Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Waelzholz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 44-109 Gliwicach przy ulicy Metalowców 6. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

pozycjonowanie Pozycjonowanie Stron